Hanisan-
wiedza, doświadczenie, profesjonalizm.

Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi doradcze i inżynieryjno-budowlane dla firm i instytucji. Nasz zespół tworzą eksperci, wykwalifikowani inżynierowie i inspektorzy obsługujący inwestycje. Współpracujemy także z doświadczonymi geodetami i architektami. Dzięki temu jesteśmy w stanie podejść kompleksowo do każdej inwestycji, realizując określone zadania rzetelnie i w terminie. Klienci cenią nas za transparentność, wysoką jakość usług i obsługę na najwyższym poziomie – pozostajemy w stałym kontakcie z inwestorami, na bieżąco informując ich o postępach inwestycji i odpowiadając na wszystkie pytania czy wątpliwości.

Usługi inżynieryjno-budowlane i fachowe doradztwo na najwyższym poziomie.

Usługi inżynieryjno-budowlane i fachowe doradztwo na najwyższym poziomie.
Gwarantujemy najwyższej jakości usługi inżynieryjne oraz fachowe doradztwo. Pracujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale w naszym portfolio można znaleźć klientów z całej Polski.
Nasza wiedza, kompetencje, doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwalają nam oferować:
uzyskanie pozwoleń na budowę,
nadzór budowlany,
inwentaryzacje budowlane,
budowlane ekspertyzy techniczno-ekonomiczne,
oceny stanu technicznego budynku,
kosztorysy, wyceny, programy inwestycji,
zastępstwo inwestorskie.

Zależy nam na najwyższej jakości usług i satysfakcji naszych klientów. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy swoje kompetencje. Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin budownictwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie i terminowo przeprowadzić inwestycje naszych klientów.

0
Lat na rynku
0 +
Kontrahentów
0
Inspektorów nadzorów budowlanych
0 +
Przeprowadzonych inwestycji
Formularz kontaktowy